SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

 

Wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej nigdy za wiele. Umiejętność ratowania zdrowia i życia ludzkiego przydaje się każdemu z nas - nie tylko nam jako pracownikom, ale też nam jako członkom rodziny, przyjaciołom.

 

Inwestowanie w szkolenia z pierwszej pomocy to zawsze tylko zysk. Dzięki nim Twoi pracownicy nie tylko zdobędą wiedzę na temat postępowania w sytuacjach zagrożeń życia w pracy, ale wykorzystają ją także w życiu codziennym. To z pewnością doskonała inwestycja w Twoją firmę, Twoich pracowników i ich motywację.

 

Celem naszych szkoleń z pierwszej pomocy jest przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu postępowania i reagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

 

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę ratowników medycznych.

Poprzez indywidualne podejście i stosowanie wszystkich technik przekazu z nastawieniem na wiedzę praktyczną, staramy się trafiać do każdego uczestnika.

Tematykę szkoleń zawsze dopasowujemy do grupy zawodowej i oczekiwań Klienta.

 

Nasze szkolenia kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy o ratowaniu życia. W szczególności nasze szkolenia z pierwszej pomocy polecamy:

- firmom i instytucjom z każdej branży

- nauczycielom i uczniom (szkół, uczelni, przedszkoli)

- wszystkim zainteresowanym ratowaniem życia